NASZ ZESPÓŁ

Radosław Rzepnikowski
lekarz medycyny estetycznej

Współzałożyciel gabinetu FABSKIN oraz FABDENT. Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na wydziale English Division, a także kierunku medycyna estetyczna w Międzynarodowym Centrum Medycyny Anti-Aging, działającym przy Stowarzyszeniu Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

Trzeci w Polsce dyplomowany lekarz medycyny estetycznej Amerykańskiej Akademii Medycyny Estetycznej w Miami (Board Certified Doctor by the American Academy of Aesthetic Medicine) z zakresu zaawansowanych zabiegów z toksyną botulinową, wypełniaczy, laseroterapii, mezoterapii, skleroterapii, i osocza bogatopłytkowego.

Jedyny w Polsce lekarz medycyny estetycznej certyfikowany przez Amerykańskie Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej i Chirurgii w Beverly Hills Kalifornii (American Association of Aesthetic Medicine and Surgery) z zakresu zabiegów z toksyną botulinową i wypełniaczy ze szczególnym uwzględnieniem odbudowy środkowej części twarzy oraz modelowania ust.

Certyfikowany lekarz zaawansowanej laseroterapii i urządzeń Hi-Tech przez American Academy of Procedural Medicine w Nowym Jorku, z zakresu: fotoodmładzanie, usuwanie: przebarwień, naczynek, naczyniaków rubinowych, poikliodermy, tatuaży oraz redukcja: melazmy, trądziku różowatego, blizn: zanikowych, hipertroficznych, pooperacyjnych, koloidów, rozstępów oraz laserowe usuwanie nadmiernego owłosienia (depilacja laserowa). Dodatkowo w zakresie ujędrnienia skóry i modelowania sylwetki technologią Radiofrekwencji (RF) skupionych ultradźwięków HIFU, laserów frakcyjnych niealbacyjnych i ablacyjnych oraz podczerwienią (termolifting NIR), kriolipoliza, fale uderzeniowe (akustyczne), redukcja cellulitu.

Członek Amerykańskiej Akademii Medycyny Estetycznej w Miami, Amerykańskiego Stowarzyszenia Medycyny Estetycznej i Chirurgii w Beverly Hills, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging,Europejskiego Stowarzyszenia Dermatologów Estetycznych (ESCAD) oraz World Society Interdisciplinary Anti-Aging Medicine. Uczestnik wielu międzynarodowych konferencji i kursów z zakresu medycyny estetycznej i anti-aging.

Jako odpowiedzialny lekarz reprezentuje wysoką świadomość potrzeb i wymagań pacjentów, dlatego proponuje wyłącznie najnowsze osiągnięcia technologii oraz bezpieczne preparaty renomowanych firm. Zapewnia pełne spektrum zabiegów medycyny estetycznej, regeneracji oraz Anti-aging (m.in. wypełniacze, toksyna botulinowa, mezoterapia, nici PDO, peeling, laseroterapia). Dzięki profesjonalizmowi i doświadczeniu oferuje najwyższą jakość i naturalne efekty, przy zachowaniu długo utrzymujących się rezultatów.

Dorota Gołębiowska-Caruk
lekarz medycyny estetycznej
lekarz stomatolog

Absolwentka wydziału lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku z wynikiem bardzo dobrym. Jako lekarz dentysta związana z kliniką FabDent od siedmiu lat.

Wysokie umiejętności manualne oraz wieloletnie doświadczenie w pracy jako stomatolog zaowocowały skierowaniem swoich zainteresowań zawodowych na obszar medycyny estetycznej, czego potwierdzeniem było ukończenie podyplomowych studiów GWSH w Katowicach na kierunku Medycyna Estetyczna i uzyskanie tytułu certyfikowanego lekarza medycyny estetycznej.

Pani doktor jest  uczestnikiem wielu międzynarodowych konferencji i kursów z zakresu medycyny estetycznej i Anti-Aging.

W gabinecie FabSkin wykonuje zabiegi z zakresu iniekcji kwasu hialuronowego, toksyny botulinowej, mezoterapii, osocza bogatopłytkowego, lipolizy iniekcyjnej oraz peelingów medycznych.

Co więcej, dzięki wykorzystaniu zaawansowanej technologii i  dostępnego sprzętu w gabinecie specjalizuje się również w zabiegach laserowych, fotoodmładzaniu, skoncentrowanych ultradźwiękach w technologii HIFU, oraz zabiegach z użyciem plazmy Plexr.

Piotr Leszczyński
Lekarz internista, lekarz z zakresu medycyny estetycznej

Absolwent Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, który ukończył z wynikiem bardzo dobrym. Koordynator izby przyjęć Szpitala Kolejowego w Pruszkowie.

Po ukończeniu studiów zdobywał doświadczenie w oddziale chirurgii klatki piersiowej jednego z najlepszych polskich ośrodków torakochirurgicznych w Warszawie, a także w oddziale chorób wewnętrznych jako lekarz internista. Swoją wiedzę poszerzał niosąc pomoc pacjentom zarówno w ośrodkach leczniczych jak również jako kierownik zespołów pogotowia, stawiając czoła trudnościom i służąc empatycznym podejściem do pacjenta, jako lekarz, który swoje powołanie do medycyny poczuł już jako dziecko.

Uczestnik licznych szkoleń oraz kongresów medycznych.

Ukończył certyfikowane szkolenia pod patronatem Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego, dzięki którym wykonuje badania USG m.in. jamy brzusznej, tarczycy, naczyń tętniczych szyi, węzłów chłonnych czy ślinianek.

Fascynacja ludzkim ciałem oraz zamiłowanie do precyzyjnych procedur zabiegowych, spowodowały, że zdecydował poświęcić się medycynie estetycznej. Swoją wiedzę zdobywał jakoś słuchacz Międzynarodowego Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging, którego ukończenie pozwala otrzymać tytuł Dyplomowanego Lekarza Medycyny Estetycznej.

Jest także uczestnikiem wielu kongresów i szkoleń z zakresu medycyny estetycznej, zarówno w Polsce, Europie jak i USA, jak również członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz American Academy of Aestethic Medicine.

Pierwszy w Polsce specjalista trychologii dyplomowany przez amerykańskie World Trichology Society.

dr n. med. Kalina Jędrzejko
chirurg, lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku lekarskim, a także Studiów Doktoranckich na tej samej uczelni. Na codzień pracuje w Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej. Umiejętności zdobyte przy stole operacyjnym pozwalają jej na staranne i precyzyjne wykonanie zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Autorka i współautorka licznych publikacji naukowych.

Urlop najbardziej lubi spędzać aktywnie na żaglach lub windsurfingu, a zimą na nartach.

Adam Cichewicz
dermatolog wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

Absolwent Uniwersytetu Medycznego im. K.Marcinkowskiego w Poznaniu. Pracuje w Klinice Dermatologii Szpitala Uniwersyteckiego im. A. Jurasza w Bydgoszczy. Na co dzień zajmuje się diagnostykę i leczeniem chirurgicznym pacjentów z onkologicznymi chorobami skóry.

Wiedzę i praktyczne umiejętności systematycznie poszerza na szkoleniach w Polsce i międzynarodowych. Stypendystą Euroderm Excellence 2013 w Rzymie oraz EADV Master Class Non Melanoma Skin Cancer w Belgradzie. Członek Sekcji Dermatochirurgii, Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, jak również prestiżowych stowarzyszeń międzynarodowych – European Academy of Dermatology and Venerology oraz European Association of Dermo Oncology.

Zawodowo interesuje się dermatologią estetyczną i rekonstrukcyjną. Specjalizuje się w zabiegach modelowania twarzy przy użyciu preparatów na bazie kwasu hialuronowego oraz nici liftingujących. W codziennej praktyce lekarskiej priorytetem są dla niego zapewnienie najwyższej jakości świadczonych usług i przyjazna atmosfera podczas konsultacji i zabiegu.

Aleksandra Frątczak
Lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Poznańskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego na wydziale lekarskim oraz studiów podyplomowych „Medycyna estetyczna”, ukończonych z wyróżnieniem w Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach.

Pracowała w Centralnym Szpitalu Klinicznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, gdzie odbywała  specjalizację w dziedzinie kardiologii (moduł internistyczny). Aktualnie asystent w Klinice Dermatologii Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Członkini Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging.

Regularnie podnosi kwalifikacje, uczestnicząc w kongresach i szkoleniach krajowych oraz międzynarodowych. Głównym obszarem jej zainteresowań naukowych jest profilaktyka przeciwstarzeniowa. Podstawowa zasada, jaką kieruje się w pracy, to zachowanie naturalnego efektu przeprowadzanych zabiegów. Miłośniczka podróży w wolnym czasie.

Daniel Nolberczak
Lekarz medycyny estetycznej

Skończył wydział Wojskowo-Lekarski na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Na studia poszedł z zamiarem bycia chirurgiem, jednak szybko okazało się że to właśnie największy organ w naszym ciele, jakim jest skóra, jest polem jego zainteresowania. Dr Nolberczak sięga po sprawdzone metody leczenia i szuka najbardziej aktualnej wiedzy. Umiejętności zdobywa u najlepszych lekarzy w kraju i za granicą. Zafascynowany nowymi technologiami i najnowszymi rozwiązaniami, które przyniosą naturalny efekt. Wyróżnia go indywidualne podejście do pacjenta i poświęcenie mu uwagi, niezbędnej do zbudowania zaufania i poczucia bezpieczeństwa.

Wykonuje zabiegi medycyny estetycznej, które dają sprawdzone efekty i są przebadane naukowo, a ich stosowanie poparte jest wieloletnim doświadczeniem. Posiada bogate doświadczenie w zabiegach korygujących z użyciem wypełniaczy oraz toksyny botulinowej (Azzalure, Botox).

Jego pasją są zabiegi wolumetryczne, zabiegi z wykorzystaniem nici i mikroprzeszczepy tkanki tłuszczowej. Wykorzystuje różnorodne technologie laserowe (Fotona Dualis, Alma Harmony, Sciton) w leczeniu fotostarzenia, rozstępów, poszerzeń naczyniowych, wykorzystując minimalnie inwazyjne podejście.

Precyzja i delikatność wykonywanych przez niego zabiegów pozwalają pacjentowi bardzo szybko wrócić do życia zawodowego, bez zauważalnych śladów po przeprowadzonym zabiegu. Zadowolenie pacjenta, skuteczność i dyskrecja są dla niego najważniejsze w pracy zawodowej.

Prywatnie miłośnik rysowania, dobrej kuchni, nutrigenetyki, zdrowego trybu życia oraz kynologii.

mgr Olga Gatyńska
Kosmetolog

Absolwentka wydziału Farmaceutycznego na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku – kierunek kosmetologia. Posiada bogate doświadczenie, które pozwala na wykonywanie zabiegów na najwyższym poziomie. Praca jest również jej pasją, dlatego też nieustannie podnosi swoje kwalifikacje ucząc się od najlepszych. Posiada certyfikację do wykonywania zabiegów z zakresu laseroterapii Platformy Alma, wykonuje depilację laserem diodowym Vectus, pomaga zadbać o piękną sylwetkę przy pomocy kriolipolizy urządzeniem CoolTech.

mgr Anna Sawicka
kosmetolog

Absolwentka Krakowskiej Wyższej Szkoły Promocji Zdrowia na kierunku kosmetologia oraz Uniwersytetu Ekonomicznego na kierunku strategie rozwoju i doradztwo ekonomiczne.

Od kilku lat pracuje jako szkoleniowiec z zakresu obsługi urządzeń kosmetologicznych i medycznych co pozwala jej się wgłębić w tajniki najnowocześniejszych technologii stosowanych w medycynie estetycznej.

Uczestniczyła w wielu szkoleniach prowadzonych przez światowych producentów w Polsce i za granicą.

Prowadziła wykłady i zajęcia praktyczne na uczelniach: KWSPZ w Krakowie, Collegium Medicum w Bydgoszczy, Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie oraz na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Praca z pacjentem zawsze dawała jej wiele radości dlatego w gabinecie Fabskin dokłada wszelkich starań aby każdy miał odpowiednio dobrany zabieg do swojego problemu oraz aby wizyta przebiegała w przyjaznej atmosferze.

Specjalizuje się w laseroterapii, mezoterapii przy wykorzystaniu urządzenia vital injector 2 oraz terapiach redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu.

Natalia Kwaśniak
dyplomowana higienistka / specjalistka laseroterapii

Absolwentka Medycznej Szkoły nr 3 w Warszawie na kierunku Higiena Stomatologiczna oraz studentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie na kierunku Kosmetologia. W gabinetach FabSkin i FabDent dba o piękny uśmiech i ciało pacjentów, wykonując zabiegi z zakresu higienizacji, wybielania, laseroterapii i zabiegów poprawiających jakość skóry. Swoją wiedzę pogłębia na wielu kursach z zakresu pielęgnacji jamy ustnej i kosmetologii. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie wiedząc, że piękny uśmiech i zadbane ciało to podstawa dobrego samopoczucia. Posiada autoryzację Instytutu ITP Esthetique z zakresu laseroterapii.

Kinga Trojanowska
kosmetolog

mgr Maja Smaruń
kosmetolog

Marta Śniegowska
asystentka lekarza medycyny estetycznej; indywidualny opiekun pacjenta

Ukończyła studia licencjackie na kierunku fizjoterapia, w trakcie których poszerzała swoją wiedzę na kursach takich jak kinesiology taping, metoda PNF rehabilitacji, trener personalny. Studentka studiów magisterskich na kierunku Kosmetologia w Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia w Warszawie.

Asystując lekarzom medycyny estetycznej docenia możliwość rozwoju w dziedzinie kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Ceni sobie również pracę w zespole doświadczonych specjalistów. Chętnie poszerza swoją wiedzę na temat terapii i technik zabiegowych. Z dużym zaangażowaniem podchodzi do pracy oraz wykazuje niezwykły profesjonalizm w kontakcie  z Pacjentem. Prywatnie uwielbia czas spędzony w gronie znajomych oraz podróże.

Sławomir Kwieciński
lekarz stomatolog

Współwłaściciel grupy gabinetów Fabskin i Fabdent. Absolwent wydziału stomatologicznego Akademii Medycznej w Warszawie. Jako lekarz stomatolog z długoletnim stażem doskonale potrafi uświadomić pacjentom, jak ważną rolę w kanonach piękna odgrywa zdrowy i zadbany uśmiech. Stomatologia estetyczna, którą się zajmuje stanowi bardzo ważny element dopełniający całość u pacjentów prowadzonych w gabinecie medycyny estetycznej.

Barbara Jemioło
Kierownik recepcji

Caroline Ziętak
konsultant estetyczny

Ukończyła studia licencjackie na kierunku Kosmetologia, a teraz kontynuuje studia magisterskie na tym samym kierunku w Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Urodzona i wychowana w dalekiej Australii, chętnie doradza i pomaga pacjentom anglojęzycznym w FabSkin.

Asystując lekarzom medycyny estetycznej bardzo docenia możliwość nauki oraz zdobywanie doświadczenia w dziedzinie kosmetologii oraz medycyny estetycznej. Chętnie poszerza swoją wiedzę teoretyczną oraz praktyczną uczęszczając na szkolenia regularnie organizowane przez naszą klinikę. Niezwykle ciepła i otwarta osoba, łatwo nawiązująca kontakt z pacjentami. Prywatnie ceni sobie czas spędzony z przyjaciółmi i rodziną.

Natalia Grochal
konsultant estetyczny

Ewelina Dastgiri
konsultant estetyczny

Agnieszka Burian
konsultant estetyczny